Pooblaščeni predstavniki (predsedniki) združenj in društev
Božo NOVAK, Ajdovščina-Vipava
Darinka VOVK, Ankaran
Frančišek Marjan DRAŠLER, Borovnica
Stane PRESKAR, Brežice
Marijan PETAN, Celje
Miro MLINAR, Cerknica
Martin SKUBE, Črnomelj
Rudi VAVPOTIČ , Črnuče
Marija MAJHENIČ, Domžale
Sonja MIRTIČ, Dovje Mojstrana
Vinko KRAJNC, Dravograd;
Živa VIDMAR, Društvo Dobrnič
Jurij KOGELJ, Društvo Odmev Mokrca
Srečko KNAFELC, Društvo Zarja spominov
Miha VERBOŠT, Duplek
Bojan GEREČNIK, Gaberje
Rudi BABOŠEK, Gornja Radgona
Franc ŠTIBERNIK, Grosuplje
Martin MLINAR, Hrastnik
Gabrijel KAŠCA , Idrija-Cerkno
Stanislav ZVER, Ilirska Bistrica
Slobodan RADUJKO, Izola
Aleksander KLINAR, Jesenice
Matej KOŠIR, Kamnik
Jože OBERSTAR, Kočevje
Damjan GRMEK, Komen
Marijan KRIŽMAN, Koper
Marjan GORZA, Kranj
Lojze ŠTIH , Krško
Andrej MAVRI, Laško
Alojz BEZJAK, Lenart
Jože Vidič, Lendava
Daniel CVETEŽAR, Litija
Jože HARTMAN, Ljubljana-Bežigrad
Mihael GROBELNIK, Ljubljana-Center
Julka ŽIBERT, Ljubljana-Mestni odbor
Branka KASTELIC, Ljubljana-Moste.Polje
Matjaž Slavko ILNIKAR, Ljubljana-Šiška
Stane DOVGAN, Ljubljana-Vič-Rudnik
Franc SLOKAN, Ljutomer
Vesna JERINA, Logatec
Marjan KRIŽMAN, Lukovica
Amalija KOVAČIČ, Maribor
Vladimir BERTONCELJ, Medvode
Janez VES, Mengeš
Milan TRAVNIKAR, Metlika
Stanislav OVNIČ, Mežiške doline
Jože KVEDER , Moravče
Jože RAKUN, Mozirje
Evgen EMRI, Murska Sobota
Vladimir KRPAN , Nova Gorica
Jože FLORIJANČIČ, Novo mesto
Franc HERGULA, Ormož
Vladimir KOREN , Pesnica
Eduard VEDERNJAK, Pesnica
Bojan ČESNIK, Piran
Jerko ČEHOVIN, Postojna
Branka BEZELJAK, Ptuj
Alan BUKOVNIK, Radlje ob Dravi
Anton KAPUS, Radovljica
Daniel DIVJAK, Ribnica
Jože GAŠPARIČ, Ruše
Drago MOHAR, Semič
Maksimiljan POPELAR, Sevnica
Bojan PAHOR, Sežana
Jožef VRABIČ , Slovenj Gradec
Frančišek BERA, Slovenska Bistrica
Marijan STRAMŠAK, Slovenske Konjice
Jože ŽNIDAR, Šentjur
Štefan KALAMAR, Škofja Loka
Ana NOVAK, Šmarje pri Jelšah
Rok URŠIČ , Tolmin
Marija GOVEJŠEK , Trbovlje
Boštjan SLADIČ, Trebnje
Jože KOSMAČ, Trzin
Jure JERKIČ, Tržič
Bojan KONTIČ , Velenje
Andreja STOPAR, Vojnik-Dobrna
Teofil BIZJAK, Vrhnika
Miloš PROSENC, Zagorje
Marjan TURIČNIK , Žalec

in pooblaščeni predstavniki  (predsedniki) pokrajinskih svetov ter člani predsedstva.